Modeliukai 1:43 masteliu: ką reikia žinoti juos perkantiems?

modeliukai 1:43Ketinate kolekcionuoti automobilių modeliukus ir nežinote kuriuos rinktis? Tie kolekciniai modeliukai 1:43 mastelio santykiu skiriasi nuo tų, kurie skirti vaikams žaisti. Jie yra kiek didesni. Trumpai tariant, šie kolekciniai modeliukai yra tokie patys kaip tikri automobiliai, tik jie yra 43 kartus mažesni nei tikri automobiliai. Žinoma, šie modeliukai nevažinėja – jie tiesiog kolekcionuojami. Kas liečia jų įsigijimą, tai visuomet pravartu pasidomėti kurie pardavėjai siūlo geriausias įsigijimo sąlygas, nes kolekcionuojant tokius objektus, nesunku pataikyti ant aferomis užsiimančių sukčių, kurie jums bandys įkišti neoriginalius ir nekokybiškus modeliukus.

Kolekciniai automobilių modeliukai gali būti perkami tiek fizinėse specialiose parduotuvėse, tiek ir internetu. Dažniausiai visi kolekcionieriai renkasi pirkimą internetu, nes elektroninėje erdvėje pasirinkimas yra daug didesnis. Internete galima rasti visų rūšių modeliukus, nes jais prekiaujama tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Ypač svarbu pabrėžti, jog perkant tokius gaminius, būtina rinktis tik gerą reputaciją turinčius pardavėjus, nes mat yra tokių, kurie bandys jus ir apgauti.

Aferistai dažniausiai kolekcionierius vilioja mažomis kainomis ir itin retais modeliukais, todėl tai būtų svarbiausias akcentas, kuris parodytų ar vertą sunerimti dėl pasiūlymo ar ne. Matote, jeigu jūs norite įsigyti retą ir brangų modeliuką, tai juk ir sumą pasiruošite atitinkamą, bet jeigu pardavėjas jums siūlo tokią kainą, kuri realiai yra kelis kartus mažesnė nei turėtų būti, tai tada vargu ar čia viskas yra gerai. Jums reikėtų apsidrausti – paprašykite rekvizitų apmokėjimui ir tada pagal juos ieškokite atsiliepimų internete.

Kalbant apie pirkimą iš lietuviškų el. parduotuvių, tai tuos modeliukus neretai siūlo ir specializuotos, ir universalios el. parduotuvės. Vienos prekiauja tik modeliukais ir jų priežiūros priemonėms, o kitos tuo pačiu siūlo ir kitos kategorijos prekes, pavyzdžiui – elektroniką ar kažkokius kitus kolekcionavimo objektus. Kiekvieną kartą kai perkate modelius būtinai įvertinkite pasiūlymą ir tiesiog pasidomėkite kokie atsiliepimai sklando apie pardavėją. Jeigu norite išvengti apgavysčių, tai jums tiesiog iškart reikėtų rinktis populiariausias šiais modeliukais prekiaujančias el. parduotuves ir tada nebus jokių nesklandumų.