Greitas kreditas jums sukliudyti gauti būsto paskolą ateityje

greitas kreditasJeigu artimiausiu metu ketinate pirkti būstą, tai turėtumėte žinoti, kad įprastas greitas kreditas ar refinansavimo paskola jums galėtų pakišti koją. Mat, kredito įstaigos po paskolos išdavimo privalo užregistruoti įsiskolinimą kredito istorijoje, o bankas, kuomet kreipsitės į jį dėl būsto paskolos išdavimo, tą kredito istoriją patikrins. Ekspertai pabrėžia, kad ateityje ketinantiems įsigyti nekilnojamą turtą su banko išduota paskola, pirmiausia reikėtų susitvarkyti savo finansinę reputaciją. Kreditingumo ataskaita visada turi būti nepriekaištinga, o kuomet skolinsitės iš banko, joje neturėtų figūruoti informacija apie paimtus vartojimo kreditus – bankams tai nepatinka. Greitas kreditas paprasčiausiai jums sukels rūpesčių, nes jūs privalėsite bankui įrodyti, jog skolinatės tik atsakingai.

Greitas kreditas būsto paskolos gavimui gali užkirsti kelią ilgam.

Verta žinoti, kad kiekviena greita paskola, kuri išduodama į vartojimo kredito teikėjų sąrašus įtrauktų kredito įstaigų, yra registruojama. Nesvarbu – norite to ar ne, bet kredito bendrovė privalės tokią informaciją registruoti, nes tai privaloma. Kiekvienas toks informacijos pateikimas yra saugomas gana ilgai. Klientai turėtų žinoti, kad net ir grąžinus tą greitą kreditą ta informacija nėra pašalinama dar ilgą laiką. Įprastai informacija išlieka apie dešimtmetį po visiško skolos grąžinimo. Tad, net ir sėkmingai grąžinę visus greituosius kreditus jūs vis tiek galite sau prisidaryti bėdų ateityje.

Bankai pabrėžia, kad būsto paskolas imantys asmenys turi gauti ne tik nemažas pajamas, bet tuo pačiu jie turi būti ir finansiškai raštingi bei atsakingi. Tai reiškia, kad jeigu bankas matys, jog ėmėte daug greitųjų kreditų, tai bus nemaža tikimybė, kad jis atsisakys išduoti būsto paskolą.

Paprastas greitas kreditas turi būti imamas tik esant svarbiam reikalui.

Tiems asmenims, kurie pastoviai skolinasi iš kredito įstaigų, reikėtų žinoti, kad jiems būsto paskolų vėliau gauti nepavyks. Paprasčiausiai, jeigu būsto paskolos ėmimo metu jūs būsite skolingi ir greitųjų kreditų bendrovėms, tai paskolos bankas jums išduoti negalės. Greitas kreditas turi būti imamas tik tuo atveju, jeigu pinigų reikia itin skubiai ir kai nėra kitų skolinimosi šaltinių. Jokiu būdu nereikėtų rinktis tokių paskolų, be kurių apsieiti tikrai galėtumėte.