Argano aliejus turi būti perkamas itin atidžiai

argano aliejusKo gero sunku nesutikti, jog argano aliejus šiuo metu yra bene geriausia priemonė siekiant kruopščios odos, plaukų bei nagų priežiūros. Tai ekologiškas produktas, kuris pasižymi visus reikalavimus atitinkančiu išgavimu. Šios aliejaus išgavimas iš organiškų medžiagų yra be galo sunkus, nes viskas reguliuojama tam tikromis taisyklėmis. Šis aliejus natūraliu gali būti laikomas tik tokiu atveju, jeigu jis atitinka visus sertifikatuose keliamus reikalavimus. Tai reiškia, kad šiame produkte negali būti jokių cheminių medžiagų ar kažkokių pesticidų, kurie galėtų pakenkti žmogui. Tik toks produktas gali būti laikomas natūraliu ir ekologišku. Verta žinoti, kad ne visur šis aliejus yra kokybiškas – daug kur tiesiog siūlomi klastoti produktai, kurie su natūralumu neturi nieko bendro.

Argano aliejus įprastai išgaunamas naudojant specialias technologijas, tačiau specialistai pabrėžia ir tai, kad ne tik išgavimui taikomi apribojimai. Matote, kokybiškam aliejui suteikti natūralaus ekologiško produkto statusą reikalingas ir augalų priežiūrą reguliuojantis sertifikatai. Tai reiškia, kad natūralūs aliejai turi būti išgaunami iš tokių augalų, kurie auginami be jokių cheminių medžiagų t.y. tie augalai turi būti augami be jokių pesticidų. Patys pagalvokite kokia nauda būtų iš tokių aliejų, kuriuose yra žmogui kenkiantys chemikalai?

Jeigu jums reikalingas kokybiškas argano aliejus, tai tikrai neturėtumėte susigundyti tais pasiūlymais prekybos centruose. Matote, ten dažnai galima išvysti įvairius kosmetikos produktus, o kalbant apie argano aliejų, tai jis prekybos centruose siūlomas vos ne pusvelčiui. Tokių kainų už kokybiškus produktus nenustato ne vienas gamintojas. Tai reiškia, kad tokiose vietose siūlomas argano aliejus gali būti ir ne toks kokybiškas kaip teigiama. Tokį aliejų geriausia būtų pirkti iš ekologiškais ir natūraliais kosmetikos produktais prekiaujančių el. parduotuvių. Kodėl el. parduotuvių? Todėl, kad ten dažniausiai kainos santykinai yra mažesnės. Už kokybišką argano aliejų bent jau kažkiek mažiau tikrai sumokėtumėte.

Bet, jeigu jūs ieškote šio aliejaus mažiausiomis kainomis, tai turėkite galvoje, kad rizikuojate įsigyti niekuo neišsiskiriantį produktą, kuris neaišku ar padės jūsų plaukams, odai ar nagams. Tiesiog tokie produktai yra įprasti – turintys įvairiausių cheminių medžiagų.