Apibendrinta informacija apie senovinius automobilius ir jų nuomos paslaugas

trasnportasGalvojate apie automobilio nuomą, bet labiausiai dėmesį traukia senoviniai? Juos galima nuomotis iš tam tikrų įmonių. Klaipėda yra iš tų miestų, kur galima rasti nemažai transporto nuomotojų.

Kiekviena įmonė siūlo skirtingą transportą. Galima rinktis norimos markės ir gamybos metų automobilius. Senoviniai automobiliai siūlomi įvairiomis spalvomis, todėl juos itin paprasta priderinti prie renginio tematikos.

 

  • Galima nuomotis kelis automobilius vienu metu. Įmonės siūlo nuomotis netgi kelis automobilius, jeigu keliaujama kiek didesniame žmonių būryje. Įprastai viename automobilyje būna nuo 5 iki 6 vietų.

 

  • Senovinių automobilių nuoma dažniausiai siūloma su vairuotoju. Reta įmonė suteikia galimybę senovinius automobilius vairuoti patiems klientams. Tam reikia bent jau minimalios patirties.

 

  • Nuomos kaina nustatoma individualia tvarka. Jai įtaką gali daryti automobilio modelis, gamybos metai, vietų skaičius, paklausa, nuomos laikotarpis, nuvažiuojama kelias, sezoniškumas ir kiti kriterijai.

 

  • Senovinių automobilių nuomą galima rinktis su rezervacijos galimybe. Informaciją apie rezervaciją pateikia įmonės. Kiekviena jų nustato skirtingus reikalavimus: rezervacijos mokesčio dydžius, rezervacijos laikotarpį, pinigų grąžinimo tvarką ir kt.

 

  • Išnuomotais senoviniais automobiliais dažniausiai nereikia rūpintis. Jai pasirūpina įmonės. Jos atlieka valymo ir remonto darbus, jeigu nuomojama su vairuotoju. Dėl transporto paruošimo viską derinti reikia su pasirinkta įmone.

 

  • Jeigu senoviniu automobiliu važinės tik pora ar vienas asmuo, tuomet reikėtų rinktis atitinkamą transportą. Ypač svarbu pabrėžti, kad nuomos kaina gali kisti ir dėl paties transporto, ir dėl jame esančių vietų skaičiaus. Jeigu keliausite dviese, tuomet galite rinktis ir mažesnius senovinius automobilius. Jų pasirinkimas dabar yra milžiniškas, o svarbiausia – tokių automobilių nuomos kaina, tikėtina, bus gerokai mažesnė.

 

Senovinių automobilių nuomą patartina rinktis tik tuomet, kai visi niuansai yra numatyti iš anksto. Šį transportą siūloma rinktis tik įvertinus visas numatomas aplinkybes. Tai padės išvengti didelių išlaidų ir įvairiausių nesklandumų.

Tokio transporto nuomą siūlome rinktis visiems, kurie nori savo renginiams suteikti išskirtinumą bei nori pritraukti kuo didesnį dėmesį. Šis pasirinkimas yra kuo puikiausias norintiems įamžinti šventę